Giydimbile.com, ikinci el ve yeni ürünleri doğrudan satışını hedefleyerek kurulmuş bir online satış platformudur. Giydimbile.com ile güvenli alışverişin tadını çıkarabilir, çok uygun fiyatlarla yeni gibi (ikinci el) ürünlerin alımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Misyonumuz, siz değerli ziyaretçilerimize konforlu bir deneyim yaşatmaktır. Güvenli alışveriş yapmanızı sağlarken, hızlı gönderim seçenekleri ve daima ulaşılabilir destek ekibimizle yanınızdayız. Çok uygun fiyatlarla, yeni gibi giyin!

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. No.21 Beyazhan K.5 D.45

İzmit/Kocaeli

[email protected]

Giydim Bile.com tüm ürünlerini yüksek kalite kumaş ve dikim prensiplerini göz önünde bulundurarak satışa sunmaktadır. İkinci el ürünler de, tıpkı yeni ürünler gibi detaylıca incelenir. Defolu ürünlerin satışı söz konusu değildir.

Sorununuz ne olursa olsun, size günün 24 saati destek vermek için gayret gösteren bir ekibimiz olduğunu unutmayın. Giydimbile.com sadece siz değerli ziyaretçilerinin kullanıcı deneyimini artırmayı hedeflemektedir.

Web sitemiz üzerinde satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin, en uygun fiyatla sunulduğunu garanti ediyoruz. Uygun fiyatı, yüksek kalite ile buluşturuyor ve ziyaretçilerimizi her anlamda mutlu etmeye gayret gösteriyoruz.

Tarafımızca yapılmış herhangi bir hata nedeniyle tarafınıza gönderilen ürünlerdeki tüm deformasyonlar, bizim sorumluluğumuzdadır. Ve daima iade garantisi bulunmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi: 08-18
Salı: 08-18
Çarşamba: 08-18
Perşembe: 08-18
Cuma: 08-18
Cumartesi: 12-18
Pazar: 12-18
E-Posta

Öğrenmek istediğiniz hemen her konuda E-Posta iletişim merkezimizden danışmanlık alabilirsiniz.

[email protected]

THOMAS SNOW

THOMAS SNOW

CEO/founder

PAMELA DOE

PAMELA DOE

CEO/founder

MIRINDA

MIRINDA

Accountant

JONE DOE

JONE DOE

Developer

NICH KON

NICH KON

Delivery Driver

Navigation
Close

Sepetim

Close

İstek Listesi

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our gizlilik ilkesi.

Already got an account?

Close

Categories